Stāstu rīts kopā ar Anitu Skuju

Jau 10 gadus martā Baložu bibliotēkā ir kāda tradīcija. Pie mums pasakas lasa kāds ievērojams Ķekavas novada iedzīvotājs.
Šis pasākums notiek Unesco LNK tīkla „Stāstu bibliotēkas” ietvaros pasākumu ciklā „Ķekavas novada ievērojami cilvēki lasa un stāsta pasakas”. Šis projekts palīdz cilvēkiem apzināties savu nozīmīgumu dažādu stāstu stāstīšanā neatkarīgi no vecuma, piederības un statusa.
Šodien pie mums ciemojās pasākumu vadītāja, uzņēmēja, radoša personība Anita Skuja, kura plaši pazīstama arī kā spēļu autore. Liela daļa jau zina, ka bez spēlēm “Jubilārs” un “Uzdziedam” jautru ballīti grūti iedomāties!
Anita mums pastāstīja, kā ar lielu aizrautību klausījusies vecmāmiņas lasītās Brīnumzemes pasakas.
Par vismīļākajām bērnības grāmatām “Ronja- laupītāja meita” un “Pollianna” Anita pastāstīja galvenās atziņas, ko guvusi. Anitai ļoti patīk arī jautri dzejolīši un latviešu tautas mīklas, ko uzdeva arī bērniem.
Izspēlējām arī jaunāko Anitas spēli “Ko Tu darītu, ja…” Šī spēle viennozīmīgi rada smieklus un jautrību! Bērni bija ļoti priecīgi, jo 1 spēli Anita Skuja uzdāvināja klasei!
Liels paldies par pozitīvo tikšanos!