Pieredzes apmaiņas brauciens uz Talsu galveno bibliotēku

Spodrības dienā Ķekavas novada bibliotekāri devās pieredzes apmaiņā uz Talsu galveno bibliotēku, lai rastu jaunu iedvesmu un idejas!
Pārsteidza veiksmīgi paveiktā renovācija pirms 5 gadiem, kad uz viena no deviņiem Talsu pakalniem universālveikals pārtapa par Gaismas pili.
Bibliotēka ir plaša, moderna un funkcionāla. Liels ieguvums ir fakts, ka bibliotēka atrodas vienā ēkā ar Bērnu un Jauniešu centru.
Talsi ir bagāti ar talantīgiem novadniekiem, līdz ar to ir plaša novadpētniecības nodaļa ar pavisam ekskluzīvu dzejas katalogu, ko savulaik izveidojis bibliogrāfs un Talsu bibliotēkas vadītājs Jānis Tāle.
Kad bijām apskatījuši bibliotēku, Talsu bibliotēkas pārstāvis Andžejs mūs izvadāja pa visiem deviņiem pakalniem, tā uzzinot daudz interesantu faktu par Talsiem.
Paldies kolēģiem no Talsu bibliotēkas par sirsnīgo uzņemšanu un īpašs paldies Andžejam par krāšņo stāstu!