Baložu bibliotēkas grāmatu jaunumi

Baložu bibliotēka augustā piedāvā jaunas grāmatas dažādām gaumēm – gan mīlestības romāni – Dž.Kokrema “Ceļa sākumā”, R.Volša “Manas dzīves mīlestības”, K.Doda “Gandrīz iemīlējusies”, Dž.Mastada “Okei dienas”, Š.Strautniece “Kvēlojošie” ; gan aizraujoši trilleri – R.Felkas “Nolemtie”, A.Mākārtens “Izgaisti!”, O.Tokarčuka “Stum savu arklu pār mirušo kauliem”, A.M.Ollikaineni “Šūpoles”, F.Vargasa “Aizej ātri un atgriezies vēlu”.

Iepriecinām ar vairākiem biogrāfiskiem stāstiem – gan par Arni Līcīti, Īvandi Kaiju, Ilonu Brūveri un Īlonu Masku. Nozaru literatūrā jums ir iespēja lasīt par depresiju (Perfekti apslēptā depresija) ; Latvijas dabas apstākļiem un ainavai derīgiem skuju kokaugiem un to audzēšanas ieteikumiem  grāmatā “Skuju kokaugi” ;  lai sasniegtu savus dzīves mēŗkus izlasiet Alana Pīza “Atbilde” ;  Mārča Auziņa aizraujošo ceļojumu zinātnē “Flirts ar patiesību” ; kā veselīgi atgūt kontroli pār emocionālu ēšanu un sakārtot attiecības ar ķermeni, ēdienu un svaru lasiet Zanes Krēsliņas grāmatā “Saki man, ka esmu tieva”.

Lai jums izklaidējoša un vērtīga grāmatu lasīšana!