Grāmatu jaunumi Baložu bibliotēkā

Tikpat krāsainas kā rudens lapas šomēnes grāmatu jaunumi! Būs gan klasika, piemēram, Drakula, Krusttēvs, Līgavu mednieki, gan dažādas nozaru grāmatas un daiļliteratūra.

Lielu ažiotāžu sacēlusi grāmata “Tuksneša zieds”, par somāliešu modeles Varisas Dierī skarbo bērnību tuksnesī un bēgšanu no tā.

Neklātienes ceļojumā uz Ķīnu varēsiet doties kopā ar Laini Pērsi grāmatā “Sarkanā pūķa zemē”.

Kriminālromānu cienītāji varēs šķetināt noziegumus Čeringemā.

Laiks skrien tik ātri, ka arvien vairāk mūs pārņem stress un trauksme. Ko ar to iesākt, varēsiet uzzināt grāmatā “Stress”.

Bērniem šoreiz arī daudz jauku grāmatu. Izzinošas grāmatas ar lodziņiem par Kosmosu un Būvlaukumu. Ričija Rū faniem jauna grāmata, kā arī jaukas stāstu grāmatas gan lieliem, gan mazākiem bērniem.

Atim Klimovičam iznākusi jauna grāmata “Ukrainas kara voluntiera dienasgrāmata”.

Ar visiem grāmatu jaunumiem var iepazīties e-katalogā vai bibliotēkā! Gaidīsim!