Baldones bibliotēkas jaunās grāmatas augustā

Gaidīsim Jūs bibliotēkā, kur varēsiet izvēlēties noskaņojumam atbilstošu grāmatu- aizraujošu trilleri vai spraigu detektīvu – R.Galbraita 7.grāmatu “Slapjais kaps” par Kormorana Straika  jauno krimināllietu, D.Elliss ,,Ideāla shēma,, jaunais Daces Judinas detektīvs “ Atspulgs” un citus. Kādu romantisku mīlasstāstu K.Eljota “Laimei nav par vēlu” vai K.Doda “ Gandrīz iemīlējusies”; Ilgi gaidītā Zanes Daudziņas : “Bērnudienas komunālijā”, Zanets Nuts “ Saplēstā kokvilna” par Ditas romantiskajiem piedzīvojumiem un mulsinošajām dzīves situācijām ; starptautiski atzīto un lasītāju iemīļoto R.Šepetis “Man tevi jānodod” par cilvēku dzīves likteņu līkločiem Rumānijā, kad nevienam vairs nevar uzticēties.

Varbūt  Gustavo “ Beidzot” dziesmu teksti un starpgadījumi repera radošajā darbības posmā?   Vai biogrāfisko stāstu par tautā iemīļotu aktieri “Galvenajā lomā Arnis Līcītis”; biogrāfisko stāstu no sērijas  Es stāstu visuIvandes Kaijas dienasgrāmata” šī dienasgrāmata caur ļoti personisku prizmu sniedz ieskatu vienā no smagākajiem laikiem mūsu valsts vēsturē.

Kā arī daudz jauku humora un piedzīvojuma pilnas bērnu grāmatiņas, mazajiem lasītājiem latviešu un ārzemju autoru izdevumos.

Uz tikšanos pie grāmatu plauktiem Baldones bibliotēkā!