Dzejas dienas 2023 Ķekavas bibliotēkā

Vasarīgās saules apmirdzētas un kā ierasts, lasītāju  mīļāko dzejas rindu uz asfalta aprakstītas, Ķekavas bibliotēkā atzīmētas DZEJAS DIENAS 2023.  Rakstītāji, gan lielie, gan mazie bija izvēlējušies I. Ziedoņa, O. Vācieša, G. Rača u. c. autoru dzejoļus. Kāds lasītājs izpauda savu dzejoli, kāda ģimene fotografējās dzejoļu fonā.

Prieks par to un prieks, ka dzeja dzīvo, dzeja elpo arī šajā modernisma gadsimtā.

Vakarā bibliotēkas lasītavā  klausījāmies mūsu dzejnieces/novadnieces INDRAS GULBES emocionālos dzejas lasījumus. Sadzirdējām krāšņus dabas aprakstus, sievietes dzīves atziņas un Tēvzemes mīlestību.  Interesanti, ka dzejniece dzīvo Doles salā un Ķekavas novadā jau 7. paaudzē!

Tikšanās paskrēja nemanot. Paldies visiem, kas atnāca un uz tikšanos nākamajās Dzejas dienās!