Tikšanās ar rakstnieci Eviju Gulbi Ķekavas bibliotēkā

Bibliotēku nedēļas pirmā diena Ķekavas bibliotēkā sākās ar brīnišķīgu, ārkārtīgi aizraujošu notikumu – tikšanos ar rakstnieci Eviju Gulbi!
Uz kuru šoreiz tikām aicinājuši Ķekavas sākumskolas 3.d. klasi.
Rakstniece pastāstīja kā radušies grāmatiņas Koko un Riko galvenie varoņi! Izrādās, ka visa pamatā ir īsts stāsts par žurkulēnu, kurš piederēja rakstnieces meitiņai. Kāda skumīga notikuma rezultātā, kad Koko pazuda, tas tomēr turpināja dzīvot jau raibu raibajos notikumos, par kuriem rakstīts grāmatiņās.
Rakstniece tāpat dalījās ar stāstu, ka grāmatiņa netop vienatnē. Ļoti liela nozīme šīs grāmatiņas veidošanā ir arī māksliniecei Lindai Lošinai, kura vizuāli ir iedzīvinājusi divus mazos draiskuļus. Un kopumā grāmatas tapšanas procesā iesaistīti vismaz sešpadsmit cilvēki.
Rakstniece iemācīja katram pagatavot savu žurkulēna degunteli, un katram bērnam atvadoties dāvāja grāmatzīmi ar autogrāfu. Kā arī bija vienreizēja iespēja nofotografēties ar pašiem žurkulēniem. Kurus, tāpat kā citas lietas, autore izvilka no savas mugursomas, kā pārsteigumus.
Pasākums tik ļoti aizrāva bērnus, ka šodien dažas citas stundas tika nokavētas, par ko atvainojamies skolotājiem. Bet dažkārt jāizmanto iespēja un jāuzkavējas tur, kur ir vienkārši ļoti labi!
Vēlamies teikt milzu paldies ģimenēm, skolotājiem, bērniem par ārkārtīgi cieņpilno, lielisko uzvedību, kas ļāva mums baudīt pasākumu, tā, ka negribējās atvadīties.
Paldies Evijai Gulbei par aizrautīgo un interesanto stāstījumu!
Paldies Ķekavas Sākumskolai par sadarbību!